צרו קשר
ּ

תוספת בנייה

תוספת בנייה היא למעשה הוספה של שטחים למבנה קיים, זו יכולה להתבצע על ידי חברה מקצועית ומנוסה בתחום השיפוץ והבניה – חברת יסודות. חברתנו הוקמה בראשותו של צחי כחילה אשר בעל תעודת הנדסאי ורישיון קבלן רשום. במהלך עבודתו, צבר ניסיון רב בפרויקטים שונים, החל מהקמת בניינים, בנית בתי יוקרה מהמוכרים בארץ, לצד שיפוצים נרחבים בהרצליה של דירות ובתים פרטיים, כמו גם אולמות תצוגה ומבנים מסחריים. את הוותק העשיר שלו, צחי מעמיד לרשותכם לצד הצוות המקצועי ומיומן אותו בחר בעצמו.

תוספת בנייה – כל השלבים בתהליך

על מנת לבצע פרויקט הכולל תוספת בנייה למבנה כלשהו, ישנם מספר שלבים אותם יהיה עליכם לבצע:

  • בשלב הראשון, יש לקבל היתר בניה מן הוועדה המקומית אליה שייך הנכס.
  • את הבקשה צריך להגיש אדריכל רשום ברשם האדריכלים.
  • מומלץ כי לצד האדריכל יתלווה גם מהנדס אזרחי אשר מנוסה בביצוע תכניות מפורטות ומקצועיות לתוספות הבניה המבוקשות.
  • חשוב לציין כי הבקשה להיתר בניה צריכה לכלול אישורים שונים המספקים פרטים על החלקה, בעל הנכס, האדריכל והמהנדס.
  • החלק המהותי אשר ייכלל בבקשה להיתר הבניה יכלול פירוט של החומרים והתכנית האדריכלית המפורטת אותה אתם מבקשים לבצע. זאת בתוספת של חישובי שטחים ומדידות מעודכנות.

לאחר קבלת האישור, תוכלו להתחיל את שלב עבודות הבניה על ידי קבלן אשר רשות בפנקס הקבלנים ומתמחה בביצוע עבודות בניה ושיפוץ בשרון.

התוספת המושלמת

בין אם מדובר במרפסת, מעלית, חדר נוסף או ממ"ד, כל תוספות הבניה הללו מאפשרות את השדרוג המושלם לדירה שלכם. כל שנותר לכם לעשות הוא להוציא את האישורים הנדרשים ולאחר מכן אנו נוכל לבצע את המשימה הנמצאת לפנינו על הצד הטוב ביותר. חברת יסודות תשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולייעץ בנוגע לאילו תוספות בניה יכולות להיות מומלצות במיוחד עבוד המבנה המדובר. אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר עוד היום ולגלות עוד על מגוון הפרויקטים בהם עסקנו במהלך השנים.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ