קבלן שלד

0
674
קבלן שלד

איך לבחור קבלן שלד בדרך הנכונה?

כמו כל דבר טוב אחר, בנייה של בית או בניין חדש מתחיל בשלד בסיסי. התהליך הינו מורכב למדי ועל כן חשוב מאוד כי את התכנון והבניה של השלד יבצע איש מקצוע מנוסה אשר בעל התמחות בתחום זה. קבלן שלד הוא למעשה האדם אשר אחראי על בניית השלד של המבנה, החל משלב התכנון דרך הביצוע והפיקוח ואף רכישת החומרים. על מנת לאתר את איש המקצוע המיומן ביותר, שימו לב לנקודות הבאות:

  • שימו לב כי הקבלן בו אתם בוחרים אכן רשום בפנקס הקבלנים ומוכר על ידי משרד השיכון והבינוי. דבר זה מצביע על העובדה כי קבלן עבודות הגמר הנבחר על ידכם הוא אכן מקצועי ויעשה את עבודתו לשביעות רצונכם.
  • שוחחו עם הקבלן ובקשו להתרשם ממנו או מאתר האינטרנט שלו בנוגע לתיק העבודות שלו. כך תוכלו לראות את עבודותיו ולהתרשם בנוגע לניסיונו של הקבלן.
  • קבלן שלד אשר יודע את עבודתו ומכיר את המחירים, יציג בפניכם הצעת מחיר הגיונית מבלי לנסות ולהוציא מכם סכומי כסף לא הגיוניים.

עבודה איכותית עם חברה מקצועית

תחילת בניה של בית חדש היא ללא ספק עבודה מורכבת אשר דורשת את מעורבותם של אנשי מקצוע המומחים בתחום. על מנת שקבלן השלד יהיה מסוגל להתחיל את עבודתו בהקדם, יהיה עליכם להגיע אליו עם כל האישורים המשפטיים והתכנון האדריכלי של הבניין המתוכנן. צוות הפורטל ישמח לעמוד לשירותכם בכל ולענות על כל שאלה שעלולה להתעורר בנושא.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן