קבלן שיפוצים רשום

0
749
קבלן שיפוצים רשום

קבלן שיפוצים בנתניה, שהוא קבלן רשום, הינו למעשה קבלן אשר רשום בפנקס הקבלנים כקבלן שיפוצים והינו בעל ניסיון של לפחות חמש שנים. חברת טופז בניה ושיפוצים מחזיקה ברישיון קבלן רשום ומעסיקה צוות מנוסה ומיומן, בעל רישיונות עבודה בתקף. חברתנו תשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ובקשה ומתחייבת להעניק לכם את התשובות המקצועיות והמדויקות ביותר. אנו מלווים את כל תהליכי הבנייה והשיפוץ החל מבניית שלד הבניין, דרך שיפוצי אינסטלציה ועד לנגיעה הסופית של עיצוב המקום.

חשיבותו של קבלן שיפוצים רשום

חשוב להבין כי ישנו הבדל משמעותי בין אדם המגדיר את עצמו כשיפוצניק לעומת קבלן שיפוצים בהרצליה רשום. קבלנים רשומים מופיעים בפנקס הקבלנים והוכרו על ידי רשם הקבלנים של משרד השיכון והבינוי. העובדה כי הקבלן רשום, למעשה אומרת כי עבודתו נמצאת תחת פיקוח וכי הוא מוכשר דיו לביצוע שלל עבודות שונות.

לצערנו, אנשים רבים חוו עוגמת נפש רבה עקב חתימת הסכמים מעורפלים עם קבלנים שאינם רשומים בפנקס הקבלנים. כשאלו נעלמו להם בשלב מסוים לאחר קבלת סכום ניכר מעלויות השיפוץ או לא ביצעו את עבודתם בצורה הנכונה והבטוחה וכתוצאה מכן העמידו אתכם בסכנה ממשית. הקבלן הרשום יעניק לכם את הביטחון מאחורי עבודתו. הוא לא יעלם וישאיר אתכם בחובות ועם בית מפורק. קבלן שיפוצים רשום ילווה אתכם לאורך כל שלב התהליך ויעניק לכם את השירות המקצועי ביותר.

אין סיבה להסס

אנשים רבים מהססים טרם עריכת שיפוץ בבית. ואין זה מפתיע, החדשות העלו את המודעות לחסרונות בעבודה עם קבלן שאינו רשום. אך חשוב לזכור כי בשעה שאתם עובדים עם קבלן שיפוצים רשום אתם למעשה יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי כל העבודה אשר עתידה להתבצע, תתרחש באופן מדויק ובצורה מקצועית על ידי אנשי מומחים בתחום עבודתם. חברת טופז בניה ושיפוצים תשמח לעמוד לשירותכם בכל פרויקט שיפוץ ובנייה, גדול כקטן, ולהעניק לכם את השירות המקצועי ביותר. צרו קשר עוד היום על מנת לגלות עוד על מגוון הפרויקטים בהם עסקנו עד כה.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן