צרו קשר
ּ

קבלן לבניית בית פרטי

יסודות – חברה לבניה ושיפוץ מציעה לכם את שירותיו המקצועיים של קבלן בנייה בית פרטי. אין ספק כי בנייה של כל מבנה, ובית פרטי במיוחד, היא משימה אשר דורשת את תשומת ליבם ומיומנותם המקצועית והמנוסה של אנשים אשר צברו ניסיון וותק רב בתחום. בניית בית פרטי מורכבת מפרמטרים רבים, אך במידה ואתם רוצים כי המשימה תוכתר כהצלחה, הרי שאין ברירה ויהיה עליכם לאתר את הקבלן המקצועי והמיומן אשר יצליח להפוך את התכנית של הבית למציאות מעוצבת בה יהיה ניתן לחיות.

מה צריך לדעת על קבלן לבניית בית פרטי ?

רכשתם שטח וכעת אתם רוצים להקים עליו את בית חלומותיכם? אין סיבה להמשיך ולפנטז! הגיע הזמן להגשים את החלום ולהקים את הבית האידיאלי עבורכם בעזרתו של קבלן בניה. הוא יהיה איש המקצוע אשר ירכז את כל התכניות של האדריכלים ויאפשר את ההקמה של הבית החדש שלכם.

חלק מתפקידו כולל פיקוח וניהול של כל תהליכי העבודה בזמן שהם מתבצעים, ארגון של כל קבלני המשנה והשגחה על מהלך העבודה מתחילתה ועד סופה. עבודתו המקצועית של הקבלן תהיה זו שתבטיח כי הבית שלכם יוקם בהתאמה מלאה לתכניות המקוריות. כך אתם תוכלו ליהנות מאיכות החיים וחוויית המגורים המרשימה עליה חלמתם במשך זמן כה רב.

חשיבותו של קבלן רשום

חשוב מאוד לציין כי הקבלן איתו אתם מעוניינים לעבוד חייב להיות רשום ברשם הקבלנים. דבר זה למעשה אומר כי עבודתו של הקבלן מוכרת ונמצאת בפיקוח. כך אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי הקבלן לא יעלם עם סכום נכבד מהכסף שלכם טרם סיום העבודה אשר הוטלה עליו.

חברת יסודות, הינה חברה אשר פועלת במסגרת רישיון קבלן רשום מס' 24737. חברתנו עובדת על פרויקטים שונים בעיקר באזור השרון ומרכז הארץ. אנו מקפידים על עבודה זהירה אשר שומרת על כל נהלי הבטיחות המחמירים ביותר. מחויבות ללקוחותינו הינה ערך עליון עבורנו ונעשה את כל הניתן על מנת שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר בהתאמה מלאה לתקציב וללוח הזמנים אשר נקבע מראש.

למעלה

אנחנו כאן לעזרתך!

הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים בלחיצת כפתור. מלאו את הפרטים בטופס ושלחו – מכאן אנחנו כבר נדע מה לעשות.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ